login: hasło:
dodaj nowy obiekt nie pamiętam hasła
dodajobiekt

Katalog Bukuj.pl

Umieszczenie obiektu w naszej bazie jest całkowicie bezpłatne. Emisja Twojego ogłoszenia rozpocznie jak tylko wypełnisz formularze, które zbiorą podstawowe informacje o Twoim obiekcie.

Rejestracja obiektu odbywa się w trzech krokach. Wypełnij je uważnie, gdyż ma to duży wpływa na wiarygodność i atrakcyjność ogłoszenia.

Samodzielnie decydujesz o informacjach, które chcesz aby znalazły się w ogłoszeniu. Nie musisz podawać wszystkich danych kontaktowych, lecz pamiętaj, że dając możliwość swoim potencjalnym klientom skontaktowania się z Tobą wpłynie pozytywnie na Twój wizerunek.

Prezentacja obiektu

Kładziemy duży nacisk na jakość prezentowanych ofert w naszym serwisie. Postarj się, aby i Twoja oferta była jasna i czytelna. Internauci nie lubią czytać.

System rezerwacji

Bukuj.pl to nie tylko katalog ofert, ale przede wszystkim system do zarządzania rezerwacjami. Twoi klienci będą mogli na stronie dokonywać rezerwacji oraz płatności.

Ty natomiast otrzymasz dostęp do panelu umożliwiającego, zarządzanie rezerwacjami oraz płatnościami.

Dodaj nowy obiekt
Podstawowe informacje
nazwa obiektu:
Nazwa obiektu będzie wyświetlana wszędzie w naszym serwisie jako unikalna nazwa Twojego obiektu. Przykład: "Pensjonat Na Fali"
typ obiektu:
Jeśli na liście nie ma typu Twojego obiektu wybierz pierwszą pozycję "WPISZ PONIŻEJ", wówczas pojawi się dodatkowe pole gdzię ręcznie będziesz mógł dodać nowy typ obiektu.
wpisz nowy typ obiektu:
najniższa cena za 1 osobę:
Wpisz orientacyjną najniższą cenę za nocleg jednej osoby.
najwyższa cena za 1 osobę:
Wpisz orientacyjną najwyższą cenę za nocleg jednej osoby.
Adres obiektu
ulica i numer:
przykład: "Przykładowa 34"
miasto:
kod pocztowy:
województwo:
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Drugi telefon stacjonarny:
Numer faxu:
Numer telefonu komórkowego:
adres www:
Twoje konto w Bukuj.pl
login:
hasło:
login:
hasło:
potwierdź hasło:
e-mail:
Podanie prawidłowego adresu e-mail jest konieczne do poprawnego zakończenia wprowadzania Twojego obiektu do bazy Bukuj.pl

Wpisany adres e-mail nie będzie publikowany w serwisie bukuj.pl. Będzie ukryty. Umożliwi natomiast szybki e-mailowy kontakt z Państwem za pomocą formularza, który dodatkowo jest zabezpieczony przed SPAMEM.

Wszelkie zapytania od klientów oraz powiadomienia o rezerwacjach będą wysyłane na ten adres e-mail.
telefon kontaktowy:
wyłącznie do wiadomości bukuj.pl
Nasza firma zajmuje się tworzeniem stron, sklepów oraz zaawansowanych aplikacji internetowych. Nasz zespół łączy wspólna pasja do tworzenia aplikacji webowych. Nie boimy się nowych wyzwań, stawiamy na nowatorskie rozwiązania. więcej
Kreator stron internetowych. Szybki i prosty w obsłudze. W ciągu kilku minut stworzysz profesjonalną stronę WWW. Atrakcyjna cena, blisko sto szablonów graficznych. WebOn.pl jest rewelacyjnym narzędziem dla małych firm i osób prywatnych. więcej
AleSklepy.pl to katalog sklepów internetowych. Chcesz wypromować swój sklep WWW, koniecznie dodaj go do zasobów naszego katalogu. Zyskasz kilkaset nowych klientów każdego dnia. więcej
Darmowy kurs internetowy. Informacje które Ci przekażemy w ciągu 6 dniowego kursu będą na pewno dla Ciebie i Twojego biznesu cennymi poradami, które przyniosą Ci bardzo szybko korzyści. więcej
Tworzenie stron Webton.pl